تکلیف ما و اروپای در حال گذار
یادداشت؛
جهت مواجهه هوشمندانه و منطقی با اروپای واحد، لازم است ضمن بازتعریف دوباره این مجموعه در حوزه سیاست خارجی، صرفاً بر روی " اروپای واقعی" متمرکز شویم.
ایستگاه تقویت فشار اینجاست
یادداشت؛
در چهل‌سالگی انقلاب، اگر با وجود همه موفقیت‌ها، هنوز از نقطه آرمانی فاصله داریم، علت را باید در تحمیل آدرس دروغین پیشرفت به جامعه جست‌وجو کرد.
دعوا نکنید، همه شما مسؤولید
سرمقاله؛
آنچه باید به همه کوچک و بزرگ جریان اصلاحات گفت آن است که شما همه در وضعیت فعلی کشور شریک و مسؤولید، دعوا‌ها را کنار بگذارید و مسؤولیت‌تان را بپذیرید.
بازگشت مصلحتی دشمنان به دمشق
یادداشت؛
وجه مهم بازگشت دشمنان سوریه به این کشور مربوط می‌شود به مقوله بازسازی و اینکه جامعه جهانی در این جریان می‌تواند چه نقشی داشته باشد.
آمریکا همه دنیا نیست
سر مقاله؛
چه ترامپ در کاخ سفید باشد و چه هم‌حزبی‌های «جان‌کری»؛ و چه آنکه اروپا به عهد خود وفا کند و چه نکند؛ ما باید نگاه‌مان به داخل باشد.
وظیفه مسؤولان درآستانه چهلمین سالگرد انقلاب
تبیین رهنمود‌های مقام معظم رهبری؛
یک وظیفه دیگری که مسؤولان ما باید به آن توجه داشته باشند، قدردانی از ظرفیت‌های درونی و داخلی کشور و شناخت این ظرفیت‌ها است.
دورهمی تودهنی خوردگان در اجلاس لهستان
گزارش خبری تحلیلی؛
آمریکایی‌ها در جدیدترین حماقت و اشتباه محاسباتی خود از کارزار تحریم اقتصادی به برگزاری اجلاس با حضور تو دهنی خوردگان از انقلاب اسلامی رسیده‌اند.
گردن تحریم‌ها نیندازید!
یادداشت؛
فرصت‌ها به‌آسانی از دست می‌روند، اما هنوز جای امید است که مسؤولان در نگاه اقتصادی خود تجدیدنظر کنند تا معیشت همراه با عزت را برای مردم تأمین نمایند.
عد‌الت معیار و مقیاس
یادداشت؛
آیات مختلف قرآن کریم نشان می‌دهد عد‌الت محور حکومت و احکام شرعی است و حکومتی که بر پایه عد‌الت نباشد، حکومت و نظام اسلامی نیست.
آخرین اخبار
پربازدید