سرّ زیارت جمکران در سه‌شنبه شب‌ها
کارشناس مهدوی بیان کرد:
حجت الاسلام فوادیان گفت: بهترین متنی که برای توسل به حضرت حجت (عج) از سوی خود ایشان بیان شده، زیارت شریف آل یس در سه شنبه شب ها است.
بزرگ‌ترین خیانت به اقتصاد مقاومتی
یادداشت؛
شرکت‌های دانش بنیانی که محصولشان را معمولاً به سازمان‌ها و نهادهای حکومتی می‌توانند بفروشند، حیات و ممات شان به تصمیم و نگرش دولتمردان وابسته است.
مهمترین اخبار اقتصادی سه شنبه ۲۵ دی ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
نود و پنجمین مرحله پرداخت یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی، چهارشنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.
مهمترین اخبار اقتصادی دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۴ دی ماه ۹۷ با افزایش ۲۰۲ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۶۹۶ واحد رسید.
مهمترین اخبار اقتصادی شنبه ۲۲ دی ۹۷ | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز
مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی، جزئیات تامین سرمایه طرح‌های پتروشیمی از طریق فروش اوراق مشارکت اسلامی را تشریح کرد.
محل سکونت امام عصر کجاست؟
پرسش‌های مهدوی؛
از اهل بیت (ع) اقوال مختلفی برای سکونتگاه امام زمان (عج) در عصر غیبت ذکر شده، برخی به مکان‌های دوردست و برخی از شهر‌ها و مکان‌های خاص یاد کرده اند.
مهمترین اخبار اقتصادی چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷
بانک جهانی رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۸ را منفی ۱.۵ برآورد و پیش بینی کرد اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۹ رشد منفی ۳.۶ درصدی را تجربه کند.
مهمترین اخبار اقتصادی سه‌شنبه ۱۸ دی ۹۷ | آخرین قیمت سکه و ارز
نوبخت: گلایه مردم درباره گرانفروشی‌ها را شنیده ام؛ سازوکار لازم برای کنترل بازار از طریق سازمان‌های نظارتی تقویت می‌شود.
آثار اجتماعی دعای فرج
مهدویت؛
دعا روحیه مسؤولیت پذیری نسبت به جامعه را در افراد ایجاد و تقویت می‌کند؛ چیزی که وجودش بشدت در جامعه منتظران مورد نیاز است.
آخرین اخبار
پربازدید